Bricklink Designer Program – General Store autorstwa Ilucky. Czy warto zamówić ten zestaw?

Jak pewnie dobrze wiecie, 7 lutego o godz. 17.00 rusza Crowdfunding Bricklink Designer Program.

Jest to program, w którym każdy utalentowany budowniczy może mieś szansę wydać swój zestaw. Szczegółowe informacje o samym programie znajdziecie w naszym wpisie:

W tym wpisie chcemy się jednak skupić na jednym z pięciu wyłonionych projektów. A konkretnie General Store autorstwa Łukasza Łyciuka (Ilucky). Jest to pierwszy projekt Polaka, który pojawił się w programie.

źródło: bricklink

To właśnie ten projekt wszyscy fani niedługo będą mieli możliwość zamówić! General Store powstał jeszcze przed startem 2 edycji programu BDP. Początkowo nie był projektowany z myślą o konkursie, ale z czasem to właśnie on został przez Łukasza wybrany do reprezentowania jego twórczości w programie. I próba ta zakończyła się pełnym sukcesem. Projekt przedstawia wielobranżowy sklep z odwzorowanym wnętrzem oraz wóz z zaopatrzeniem.

źródło: bricklink

Fajnym detalem jest fotel bujany czy też piecyk z kominem wychodzącym na zewnątrz. No i nie sposób nie wspomnieć o wozie z zaopatrzeniem do sklepu, który jest bardzo estetycznym dodatkiem dopełniającym całość projektu. I bez dwóch zdań wpasuje się w niejedną makietę w tematyce Dzikiego Zachodu.

źródło: bricklink

Cały zestaw składa się z łącznie 1906 elementów, 5 figurek, 2 koni i będzie kosztował 649.99zł. A znajdziecie go tutaj: Bricklink Designer Program.

Jego wymiary po złożeniu to:
Szerokość: 36,5 cm
Długość: 30,9 cm
Wysokość: 19,5 cm

Czerpie on inspirację z poprzedniej pracy Łukasza: Sheriff’s Office. A jeśli jesteście nią zainteresowani, zapraszamy do naszego artykułu o jego twórczości.

Według Nas jest to najciekawszy projekt, jaki znajdziemy w tej edycji programu. Na plus jego stylistyka, poziom detali i dość niska względem zawartości, cena.

A Wam podoba się ten zestaw? Skusicie się na jego zamówienie? 😉