W 2023 roku z produkcji wyleci ponad 250 pozycji! Poznaj listę tych zestawów!

Pewnie niektórych jeszcze boli głowa po sylwestrowych szaleństwach, a tu informacja, która może przedłużyć ten ból o kolejne miesiące. Jeżeli inwestujesz w klocki LEGO – zobacz z iloma jakościowymi zestawami z potencjałem do wzrostu pożegnamy się za kilka/kilkanaście miesięcy. Przedstawiamy listę EOL (end of line) na 2023 rok, znajdziecie tu ponad 250 pozycji, wśród nich kilkadziesiąt perełek, które warto mieć w swoim magazynie. Tak ogromna rotacja zestawów wiąże się z wieloma nowościami, które są planowane na 2023 rok.

WIELKA LISTA EOL 2023

Aby zapoznać się z listą wystarczy posiadać darmowe konto w app.faniklockow.pl

Na końcu warto jednak pamiętać, że taka lista publikowana na początku stycznia obarczona jest pewnym marginesem błędu. Choć informacje o datach wycofania tych zestawów pochodzą z samej góry, z Billund, to niewykluczone, że podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach – także tym razem Duńczycy przedłużą cykl życia niektórych setów. Jednak jestem przekonany, że w 90% ta lista znajdzie pokrycie w rzeczywistości, tak więc spokojnie się z nią zapoznajcie i zacznijcie rozmyślać, co by tu warto kupić do swojego inwestorskiego magazynu.

W kolejnych tygodniach bliżej przyjrzę się zestawom, które mogą mieć potencjał do wzrostu w kolejnych latach, tymczasem życzę Wam dużo zdrowia w 2023 roku, jak i samych trafnych decyzji inwestycyjnych 🙂