Unikalny gratis do zakupu Barad-Dur. Czy warto brać na premierę? Oto nasz poradnik zakupowy.

LEGO 10333 Barad-dur
LEGO 10333 Barad-dur

Dzisiaj mamy dla Was dość niestandardowy poradnik zakupowy. Bo dotyczyć on będzie tylko i wyłącznie jednego zestawu!

A mowa oczywiście o zestawie 10333 Barad-Dur wokół którego było ostatnio sporo zamieszania.

Jego premiera została ustalona na 1 czerwca (dla posiadaczy kont Insiders. I to właśnie wtedy rusza jego sprzedaż a dokładniej już o godz. 1.00 w nocy z 31.05 na 1.06 na stronie LEGO. Fani zakupów stacjonarnych muszą poczekać na otwarcie sklepów.

Jak pewnie wiecie, dzięki akcji do której też dołożyliśmy swoje 3 grosze, udało się na tyle nagłośnić temat, że cena katalogowa spadła z poziomu 2249.99 zł do 1999.99 zł.

Jeśli chcieli byście się nam odwdzięczyć i planujecie zakup Barad-Dur, zachęcamy do zrobienia tego z naszego linku afiliacyjnego. Wy nie wydacie ani grosza więcej, a przy okazji po prostu wesprzecie działalność naszego serwisu. Dziękujemy 🙂

LINK AFILIACYJNY: 10333 Barad-Dur

Gratis do zakupu

Przy zakupie Barad-Dur w dniu premiery dołączany będzie ekskluzywny zestaw 40693 Fell Beast. Zawiera on postać latającej bestii wraz z ekskluzywnymi dla niej elementami skrzydeł, a także unikalną minifigurkę Nazgula!

Przypuszczamy, że gratis ten, właśnie ze względu na unikalną zawartość może chodzić później na rynku po 300-400 zł. Teraz jest zatem najlepsza okazja na jego zdobycie.

Dodatkowo jego nakład podobnie jak Mimik z D&D może się po prostu wyprzedać dość szybko, Co tylko podniesie jego wartość!

Porady zakupowe Barad-Dur

Opcje zakupu zestawu macie tak na prawdę dwie. Zrobić to online lub stacjonarnie.

Online, będziecie mogli zrobić to już o 1.00 (1 czerwca), jednak miejcie na uwagę że często przy tylu chętnych, serwery LEGO nie wytrzymują i często oznacza to nawet godzinne czekanie na wejście na stronę! O to, że zestaw zniknie w kilka godzin czy dni po starcie sprzedaży raczej nie ma co się martwić, ale już cenny gratis może skończyć się zaskakująco szybko.

Stacjonarnie zakupu możecie dokonać w sklepach LEGO. weźcie jednak poprawkę na to, że sklepy te mają ograniczone stany magazynowe i zestaw może po prostu w niektórych miejscach się wyprzedać. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest podejście jeszcze przed otwarciem do lokalu. I kupno zestawu z samego rana.

Podsumowanie

Naszym skromnym zdaniem, premiera to jednak najlepszy moment na zakup tego zestawu.

Jego cena katalogowa została już obniżona o 250zł (co może opóźnić ewentualne obniżki jego cen, jeśli w ogóle wejdzie do sprzedaży ograniczonej w późniejszym czasie).

Dodatkowo do jego zakupu otrzymacie teraz unikalny gratis, którego późniejsze zdobycie w dobrej cenie na rynku może być po prostu trudne, są też jak zwykle punkty Insiders, których równowartość za ten zestaw to 100 zł do wydania na kolejne zakupy.

Powyższe linki do produktów i strony LEGO.pl to tzw. linki afiliacyjne. Dzięki nim uzyskujemy małą prowizję za wasze zakupy, którą przeznaczamy na rozwój naszej strony.