AVATAR: THE LAST AIRBENDER zdobył 10 000 głosów w LEGO Ideas

Dziś próg wymagany do udziału w kwalifikacjach na zestaw LEGO przekroczył projekt AVATAR: THE LAST AIRBENDER autorstwa Firecracker.

Przedstawia on sporawy build Appy (Latającego bizona Awatara) wraz z minifigurkami głównych bohaterów tego uniwersum. Aangiem, Katarą, Sokką i księciem Zuko.

źródło: LEGO Ideas

Projekt ten jest schludny i dość prosty. Nie znajdziecie tutaj zbędnych akcesoriów, elementów otoczenia czy zabudowań. Jedynie figurki i Appę.

źródło: LEGO Ideas

Projekt ten ciekawy jest jednak dlatego, że tak na prawdę nawiązuje do istniejącej (choć już dawno skasowanej) serii: Avatar The Last Airbender. Składała się ona z jedynie dwóch zestawów a na rynku pojawiła się w 2006r.!

Jednak jako że seria ta od dawna jest “wymarła”, to jest szansa na uzyskanie licencji na ten projekt przez Grupę LEGO.

źródło: LEGO Ideas

Dla osób które nie znają Avatara – był to animowany serial telewizyjny produkowany przez Nickelodeon w latach 2005-2008. Jego akcja rozgrywała się w świecie, w którym ludzie mogą manipulować żywiołami wody, ziemi, ognia i powietrza. Serial opowiada o Aangu, ostatnim władcy powietrza i Awatarze, w jego walce z Narodem Ognia. Z pomocą przyjaciół opanowuje wszystkie cztery żywioły i przywraca równowagę światu.

źródło: LEGO Ideas

A Wy? Chcielibyście zbudować i postawić sobie na półkach taką Appę?

Standardowy disclaimer:
Pamiętajcie, że każdy projekt, który zdobędzie 10 000 głosów, trafia do wstępnej selekcji prac, podczas której, zespół LEGO Ideas analizuje wszystkie zgłoszenia i wybiera te, które zostaną wydane jako pełnoprawne zestawy w serii Ideas (choć oczywiście po przeróbkach ze strony projektantów LEGO).