Laurel i Hardy zdobyli 10 000 głosów w LEGO Ideas

Jednym z najnowszych projektów, który przekroczył właśnie próg 10 000 głosów w Programie LEGO Ideas został Teatr: Laurel i Hardy autorstwa silgio

Nazwiska tego duetu komików zapewne wielu z Was nic nie mówią. Jednak nieco szerzej byli oni znani jako Flip i Flap. Byli to bohaterowie amerykańskich komedii w latach 1919-1951. A wystąpili w ok. 100 filmach (zarówno krótko, jak i pełnometrażowych).

Skupmy się jednak na samym projekcie. Przedstawia on teatralną scenę z możliwością customizacji i podmiany akcesoriów scenicznych, czy też strojów figurek.

Pod panelami sceny znajduje się miejsce na rekwizyty, a elementy minifigurek możecie przechowywać w schowku pod schodami. Niestety kurtyny na scenie pełną jedynie funkcję ozdobną. Nie mam do nich żadnego mechanizmu.

Przed sceną znajduje się jeszcze płytka pełna czerwonych foteli, na których możemy usadzić własną widownię. A sam projekt aż prosi się o zabudowanie w większy budynek teatru.

Dodatkiem do projektu jest podstawka na figurki oraz samochód wzorowanego na Fordzie model T. Figurki w projekcie mają narysowane nosy, co niestety w przypadku akceptacji projektu, zostanie zmienione.

Jak myślicie? Projekt ten ma duże szanse na sukces? Czy jest to raczej nisza, która się po prostu nie sprzeda?

Standardowy disclaimer:
Pamiętajcie, że każdy projekt, który zdobędzie 10 000 głosów, trafia do wstępnej selekcji prac, podczas której, zespół LEGO Ideas analizuje wszystkie zgłoszenia i wybiera te, które zostaną wydane jako pełnoprawne zestawy w serii Ideas (choć oczywiście po przeróbkach ze strony projektantów LEGO).