Rusza sprzedaż jednego z najlepszych zestawów tego roku. Czy Twierdza Eldorado wyląduje w Twoim koszyku?

Jak zapewne wiecie, jutro (dla kont VIP), a prawdopodobnie już po północy 🙂 sprzedażową premierę będzie miał jeden z najbardziej wyczekiwanych zestawów tego roku. A konkretnie zestaw 10320 Twierdza Eldorado.

Zestaw ten składa się z 2509 elementów, a jego cena katalogowa wynosi 1049.99zł. Jest to oczywiście reedycja klasycznego i kultowego zestawu 6276 Eldorado Fortress z serii LEGO Pirates. Powiększona o okręt wzorowany na zestawie 6277 Imperial Trading Post.

Twierdza Eldorado do zamówienia TUTAJ

Znajdziemy w niej mnóstwo szczegółów, oraz smaczków. W klockowej formie odwzorowany został także baseplate na którym stał oryginalny zestaw.

W zestawie znajdziemy 8 minifigurek. Sześciu żołnierzy i oficerów imperium oraz 2 piratów. Pojawia się także mały okręt z materiałowymi żaglami. Twierdza (rozłożona) ma 27 cm wysokości, 70 cm szerokości i 24 cm głębokości.

Jednak jeżeli nie jesteście bardzo “nagrzani” na ten set warto poczekać do 11 lipca, wtedy przy zakupie możemy dorwać naprawdę fajne gratisy.

A będą to zestawy 40580 Krążownik Blacktron, 40581 Bionicle – Tahu i Takua oraz 40512 Zabawa i styl – zestaw dodatkowy VIP.


O ile oczywiście zestaw będzie dostępny, więc pamiętajcie, że jest to jakieś ryzyko.

Aby je wszystkie zdobyć, trzeba jedynie posiadać status VIP na koncie oraz wydać 900zł, co cena naszego Fortu oczywiście pokrywa.

Według plotek mają pojawić się także podwójne punkty VIP na jego zakup. Choć nie zostało to jeszcze potwierdzone!

Naszym zdaniem, będzie to najbardziej rozchwytywany zestaw z lipcowych premier. A Wy co o nim sądzicie?

Dajcie znać w komentarzach.