Rzeźba skalna w kształcie półksiężyca zdobyła 10 000 głosów w LEGO Ideas

Jednym z najnowszych projektów, który przekroczył właśnie próg 10 000 głosów w Programie LEGO Ideas została RZEŹBA SKALNA PÓŁKSIĘŻYCA autorstwa Nannan

Wielbiciele azjatyckiej kultury i ogrodnictwa na pewno spojrzą na ten model z zachwytem.

Projekt ten przedstawia Rzeźbę Skalną w kształcie Półksiężyca. Łączy ona naturę ale i mikroskopijną architekturę. Całość osadzona jest na małej podstawce wypełnionej transparentnymi groszkami. Sama skała została zbudowana w większości z klocków w kolorze Dark Tan oraz czarnych łączeń w środku.

Na skale osadzone zostały orientalne budowle, kamienne schody oraz most i złota kolumna. Nad całością góruje okazałe drzewko z kwiatami. (Choć naszym zdaniem lepiej sprawdziły by się tu różowe odcienie, znane nam z kwitnącego drzewka Bonsai).

Jak przyznaje autor, inspiracją dla tej kreacji była rzeźba skalna z ogrodu księżycowego autorstwa Mugena Woonga. Ma ona nawiązywać do skał ozdobnych z Chińskich ogrodów sięgających czasów dynastii Tang. Bez dwóch zdań wpasowała by się ona w obecnie popularną tematykę azjatyckich zestawów od LEGO

A Wy co sądzicie? Projekt ten ma duże szanse na sukces?

Standardowy disclaimer:
Pamiętajcie, że każdy projekt, który zdobędzie 10 000 głosów, trafia do wstępnej selekcji prac, podczas której, zespół LEGO Ideas analizuje wszystkie zgłoszenia i wybiera te, które zostaną wydane jako pełnoprawne zestawy w serii Ideas (choć oczywiście po przeróbkach ze strony projektantów LEGO).