To już oficjalne – rusza casting do 4 edycji show LEGO Masters

LEGO Masters powraca z IV edycją programu! Najsłynniejsze klocki świata, budowle, jakie można zobaczyć tylko w filmach i zacięta rywalizacja. LEGO Masters to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Uczestnicy będą tworzyć spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. To wszystko powstanie z ponad miliona klocków LEGO!

Ale najpierw w skrócie o nim:
Program ten jest formatem zagranicznym i był emitowany już w USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, czy Holandii. W Polsce odbyły się już 3 edycje tego show. Producentem programu jest TVN Warner Bros. Discovery, a producentem wykonawczym Endemol Shine Polska.  

Jurorami w Polskiej edycji będą prawdopodobnie bez zmian Pola Lisowicz i Czesław Mozil. Choć nie zostało to jeszcze potwierdzone!

Co rundę* odpada z programu jedna z par, której praca złożona z klocków LEGO najmniej spodobała się jurorom. Do finału wchodzą trzy pary, które również będą musiały w określonym czasie wykonać zadanie finałowe.
Na zwycięską parę czekają nagrody, o które warto zawalczyć: tytuł Mistrza LEGO100 tysięcy zł oraz zestawy klocków o wartości 10 000 zł.

Zgłaszać się do castingu możecie pod tym linkiem:
Zgłoszenia LEGO Masters Polska

Zasady castingu:

• Każdy uczestnik musi być mieszkańcem Polski, rozumieć i posługiwać się językiem polskim w stopniu komunikatywnym.

• Uczestnik musi wyrazić zgodę na przesłanie zgłoszenia. W przypadku osób niepełnoletnich, zgodę na ich udział w castingu musi wyrazić dwoje opiekunów prawnych.

• Uczestnik nie może być osobą karaną.

Oglądaliście poprzednie edycje? Co sądzicie o tym show?