Brakuje wam prędkości? Nadchodzi nowa gra wyścigowa od LEGO

Gra zapowiedziana już oficjalnie!

Graliście kiedyś w Mario Kart lub Crash Team Racing? Jeśli tak, to zapewne spodoba wam się najnowsza gra LEGO wydana we współpracy ze studiem 2K Games: 2k Drive. Jej premiera została zaplanowana na 19 maja 2023r.

Ma być ona utrzymana w stylu znanym nam z wymienionych w pierwszym akapicie gier.

Będzie dostępna w aż 3 edycjach:

  • Edycja standardowa
  • Awesome Edition –ekskluzywny nowy pojazd, unikatowy body-kit pojazdu, minifigurka w grze oraz przepustka do eventów..
  • Awesome Rivals Edition – zawiera wiele pojazdów, unikatowy body-kit , wiele minifigurek w grze oraz przepustkę do eventów.

Co do platform, na których będziemy mogli pograć, to obejmuje klasyczny pakiet. PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Jest to gra wieloosobowa typu PVP z różnego rodzaju torami, a co za tym idzie terenami. Ma składać się ona z różnych poziomów, oraz zawierać wyścigi trwające od 2 do 5 minut. Dodatkowo spotkamy tutaj wyzwania, minigry czy też otoczenie podatne na destrukcję 😉

Możemy grać w nią sami, z przyjaciółmi na podzielonym ekranie, lub też online.

Pojazdy naszych postaci mają się zmieniać w zależności od terenu po którym się poruszają. Co ciekawe każdy gracz ma możliwość dostosowania swoich pojazdów za pomocą ponad 1000 różnych rodzajów klocków.

W grze mają pojawią się między innymi portale do teleportacji, rakiety, miny, duchy oraz inne dodatki mające ułatwić nam zdobycie zwycięstwa, czy też utrudnienie gry naszym przeciwnikom. 

Co sądzicie o tej zapowiedzi? Będziecie śledzić oficjalną prezentację gry?