Bricklink Designer Program – Series 1

Kolejna edycja Bricklink Designer Program powoli się rozkręca. Zgodnie z nowymi zasadami (o których możecie poczytać w tym artykule: BDP), faza zgłaszania projektów przez twórców dobiegła końca.

Dzisiaj o 21.00 na Bricklinku rusza faza głosowania na najlepsze według nas projekty. Potrwa ona do 31 marca. Jest to szansa by wesprzeć wielu utalentowanych projektantów w wydaniu przez firmę LEGO ich zestawu na rynek kolekcjonerski. (Zestawy z programu są mocno limitowane – 20 000 sztuk na cały świat). Pojawi się zapewne także kilka utalentowanych projektów z naszego kraju.

Głosować możecie tutaj: Bricklink

(Jeśli zgłosiliście swoje projekty do programu, to dajcie nam znać w komentarzach. Chętnie je nieco podbijemy).

Poniżej pierwsze warte uwagi projekty:

Sheriffs Office – Projekt stworzony przez Łukasza Łyciuka. Projekt ten uzyskał w programie Ideas 10 000 głosów, jednak nie został niestety przyjęty przez LEGO. Możecie podejrzeć go tutaj: Ideas

General Store – również zaprojektowany przez Łukasza. Przedstawia on typowo westernowy sklep, w którym mogliśmy dostać wszystko. Od jedzenia, po naboje do rewolwerów, gazety czy narzędzia.

Kolejnym projektem wartym uwagi, jest Mountain Fortress zaprojektowana przez SleeplessNight. Jest to górska forteca, z możliwością jej rozłożenia w celu uzyskania dostępu do jej wnętrza. Znajdziemy tutaj trochę falconów, natomiast sam projekt zamyka się w liczbie 3986 klocków.

Wszystkie projekty, na które możecie już głosować znajdziecie pod poniższym linkiem:

https://www.bricklink.com/v3/designer-program/main.page

Na ten moment kalendarz wydarzeń programu wygląda tak:

Link do głosowania wrzucimy poniżej, gdy tylko się uaktywni 😉

Głosować możecie tutaj: Bricklink

Pełne zasady programu znajdziecie poniżej: