Wysyłki Bricklink Designer Program runda 3 – już w tym tygodniu?

Sprawdźcie swoje maile. LEGO zaczęło dzisiaj rano pobierać już ponownie środki pod zestawy z BDP.
Wszystko wskazuje na to, że już w tym tygodniu rozpoczną się wysyłki zamówień. W zeszłym roku, paczki przychodziły do tygodnia czasu od pobrania kwoty. Zobaczymy czy i tym razem tak będzie.

Radzimy wam sprawdzić, czy macie obecnie wystarczająco dużo środków na koncie, co by nie mieć problemu z weryfikacją LEGO.

Czas oczekiwania był spory, ale hype na zestawy nie spada. Zapewne już niedługo portale sprzedażowe i grupy zaleje fala zestawów BDP na sprzedaż. Ba, na allegro już pojawiły się pierwsze oferty. Choć błędnie skatalogowane jako LEGO Ideas 😉

Poniżej prezentujemy wam zestawy z trzeciej rundy:

910002 Stacja kolejowa w Noppenheim – katalogowo wystawiona była za 1600zł. Składa się z 4076 elementów. Zestaw został zaprojektowany przez: Pablo Sánchez Jiménez (BrickyBricks82) Względem oryginalnego projektu dworzec został jednak nieco zwężony.

źródło: Stonewars

910004 Winter Chalet – katalogowo wystawiona była za 799.99zł. Składa się z 2706 elementów. Zestaw został zaprojektowany przez: Sandro Damiano (sdrnet). Ten projekt nie przeszedł żadnych widocznych na pierwszy rzut oka zmian.

źródło: Stonewars

910008 Modular Construction Site – katalogowo wystawiony był za 1200zł. Składa się z 3374 elementów. Zestaw został zaprojektowany przez: Ryan Taggart (ryantaggart). Małe kosmetyczne zmiany w fasadzie budynku i dźwigu.

źródło: Stonewars

910011 1950s Diner – katalogowo wystawiony był za 499.99zł. Składa się z 1379 elementów. Zestaw został zaprojektowany przez: James Alan Cox (pix027). Brak widocznych zmian. Fanów na pewno zachwyci model Cadillaca 

źródło: Stonewars

910027 Mountain View Observatory – katalogowo wystawione było za 949.99zł. Składa się z 3876 elementów. Zestaw został zaprojektowany przez: Thomas Wosch (ThomasW_BL). Małe zmiany w budynku, i wnętrzu. Jeden z najciekawszych projektów w całym BDP.

źródło: Stonewars

Zamówiliście jeden z tych zestawów i nie możecie doczekać się dostawy?
A może przegapiliście okazję i będziecie polować teraz?

Pochwalcie się w komentarzach 😉