Pierwszy taki sklep! Dorośli fani LEGO poczują się tu jak w domu. Otwarcie już w sobotę!

W tym roku pojawiły się pierwsze dwa oficjalne sklepy LEGO, oba zlokalizowane w Warszawie. Pod koniec października szykuje się kolejne otwarcie LEGO Store tym razem we Wrocławiu. Fani z dolnego śląska zacierają ręce, tymczasem w stolicy w najbliższą sobotę (16.10) mamy kolejne ciekawe otwarcie. Startuje chyba pierwszy w Polsce sklep z ofertą niemal w 100% skierowaną do AFOL-i.

Sklep Znane Klocki w wersji online działa już prawie dwa lata i niemal od początku wyróżniał się ofertą retro klasków. Piraci, zamki, serie Space, czy Western, do tych zestawów wzdychaliśmy za dzieciaka, niewielu miało wtedy możliwość kupna tych największych setów jak Black Seas Barracuda, Eldorado Fortress, czy Black Knight’s Castle. Do tej pory wielu dorosłych spełniło już swoje marzenia z dzieciństwa, co ważne ze 100% zadowoleniem z zakupów. Sklep zgromadził już 200 opinii, wszystkie pozytywne.

Teraz przyszedł czas na kolejny krok, czyli otwarcie pierwszego (miejmy nadzieję nie ostatniego) stacjonarnego sklepu. Oprócz dobrze już znanych retro klasyków w sklepie pojawi się też bardzo duży wybór zestawów dla dorosłych z aktualnej oferty LEGO (ponad 90% dostępnych na rynku, plus kilkadziesiąt już wycofanych).

Zapraszamy już w sobotę w godzinach 10-18 na ulicę Patriotów 110 do lokalu 215 (II piętro). Dla pierwszych 100 osób, które odwiedzą sklep stacjonarny i zrobią w nim zakupy za min. 100 zł – przewidziany jest prezent – karta rabatowa o wartości 100 zł na kolejne zakupy. Kartę rabatową można wykorzystać także przy zakupach on-line. Warunkiem aktywowania kodu zniżkowego jest wartość koszyka na poziomie min. 1000 zł. W sklepie stacjonarnym płacić można kartą lub gotówką.

Zaczynając od 19.10.2021 sklep funkcjonuje w następujących dniach i godzinach:

  • Poniedziałek, nieczynne
  • Wtorek, godz. 13-19
  • Środa, godz. 13-19
  • Czwartek, godz. 13-19
  • Piątek, godz. 13-19
  • Sobota, godz. 10-16
  • Niedziela, nieczynne