Mamy oficjalne zdjęcia nowego Tumblera! Ekskluzywny zestaw DC za 2 miesiące

LEGO 76240 Batmobil

Batmobil Tumbler z trylogii Nolana o Człowieku Nietoperzu już raz został odwzorowany z klocków LEGO. Było to jednak 7 lat temu, przyszła więc pora na powrót do tego pomysłu. Nowy Tumbler zadebiutuje na początku listopada, ale już teraz znamy jego oficjalne zdjęcia!

Nowy Tumbler LEGO!

LEGO Batman 76240 Tumbler pojawi się w oficjalnej sprzedaży 2 listopada tego roku. Zestaw na licencji DC będzie oferowany w czarnym pudełku pasującym nie tylko do samego Batmana, ale i do serii 18+. Pierwszy raz o jego przeciekach pisaliśmy już w sierpniu.

Źródło: LEGO

Tym razem dysponujemy oficjalnymi zdjęciami, które rozpowszechnił japoński Amazon. Praktycznie cała karoseria zbudowana jest z czarnych elementów, co jest zgodne z filmowym pierwowzorem – prywatny Tumbler Bruce’a Wayne’a był przemalowany na jedyny słuszny czarny kolor. Projektanci LEGO znaleźli jednak miejsce na nieliczne złote i – jeszcze rzadsze – jasnoszare elementy. Jasnoszara jest też podstawka Batmobila, który będzie świetnie prezentował się na półce.

Źródło: LEGO

Zestaw 76240 składa się w sumie z 2049 elementów i jest o nieco ponad 10% większy od poprzednika z 2014 roku (76023 The Tumbler liczył 1860 części). W obu przypadkach LEGO przygotowało dla nas 2 figurki. W tegorocznej odsłonie Tumblera będzie to oczywiście Batman i Joker. Mimo naprawdę sporej liczby klocków daleko mu do klasycznego Batmobila z filmów Tima Burtona – 1989 Batmobile (76139) liczy aż 3294 elementy! Nie zmienia to faktu, że mamy do czynienia ze świetnym zestawem DC.

Źródło: LEGO

Warto dodać, że wcześniej bo 1 października będzie można zamówić sporo mniejszego Tumblera, który jednak wygląda fenomenalnie! Za 180 zł dostaniemy zestaw złożony z 422 elementów i dwie minifigurki, w tym Batmana.

Źródło: LEGO

Jeżeli podoba Ci się nasza praca, możesz wesprzeć nasz portal kupując klocki LEGO

z naszych linków afiliacyjnych. Nie ponosisz z tego tytułu dodatkowych opłat.

ALLEGRO

CENEO

76240 Tumbler

  • Seria: Super Heroes (The Dark Knight Trilogy)
  • Liczba elementów: 2049
  • Liczba figurek: 2
  • Premiera: 2 listopada 2021
  • Cena w dniu premiery: 229,99 euro