Nadciąga nowy The Tumbler! Reedycja pojazdu Batmana ma pojawić się w sprzedaży w listopadzie.

Na początku przyszłego roku, przy okazji premiery najnowszego filmu o Batmanie szykuje nam się kilka nowych zestawów z Batmanem, m.in. niewielki Batmobile za mniej niż 200 zł. Będą to jednak propozycje skierowane do dzieci, natomiast dorośli już mogą zacierać ręce, bo jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w okolicach listopada, do sprzedaży ma trafić długo wyczekiwany zestaw.

Pierwszy The Tumbler pojawił się w 2014 roku i w sprzedaży nie ma go już od kilku lat. Cena na rynku wtórnym sporo urosła, więc z nowej odsłony pojazdu Batmana cieszą się głównie ci, którzy nie chcą płacić ok. 2000 zł za 1869 elementów.

Nowy The Tumbler będzie nieco większy, wg przecieków ma mieć ponad 2300 klocków, numer katalogowy 76240 i jego pełna nazwa to The Dark Knight Tumbler. Zestaw będzie zatem mniejszy od Batmobila (76139), który za kilka miesięcy ma zniknąć ze sprzedaży. Będzie też tańszy, cena katalogowa powinna być na poziomie 899 zł. Możemy spodziewać się też przynajmniej dwóch minifigurek: Batmana i Jokera.