Zwiastun LEGO 10284 Camp Nou – nowy stadion jest już bardzo blisko!

LEGO FC Barcelona

Na Twitterze LEGO pojawił się oficjalny teaser reklamujący nowy zestaw 10284 Camp Nou, a więc legendarny stadion klubu FC Barcelona. Wiele wskazuje na jego rychłą premierę na rynku!

LEGO Camp Nou już 1 września?

Stadion Camp Nou został otwarty w 1957 roku, a od tego czasu przechodził różne modernizacje. Obecnie jest w stanie pomieścić ponad 99 tysięcy kibiców, co czyni go największym w Europie i jednym z największych takich obiektów na świecie. I jednym z najbardziej znanych! Był areną zmagań m.in. podczas Mundialu 1982, Letnich Igrzysk Olimpijskich 1992, finałów Ligi Mistrzów UEFA i wielu innych.

Wypuszczony przez LEGO oficjalny zwiastun zestawu Camp Nou na Twitterze oznacza, że do jego premiery zostało naprawdę niewiele czasu. Duńczycy bardzo rzadko chwalą się tego typu materiałami na długo przed debiutem. Kto wie, być może LEGO 10284 Camp Nou ukaże się już jutro, a wiec 1 września!

Teaser – reklamowany sloganem “Excitement is building…” – prowadzi nas przez stadionowe korytarze wprost na murawę. Już wiadomo, co czuł Lionel Messi przez kilkanaście lat pobytu w Barcelonie! Na końcu zwiastuna pojawia się motto klubu “Més que un club” (więcej niż klub) oraz dopisek “Coming soon” oznaczający bliską premierę zestawu, na którego ma składać się aż 5509 elementów.

Oprócz stadionu Camp Nou LEGO wypuści kolejny zestaw dla fanów FC Barcelony – 40485 FC Barcelona Celebration Set, którego umieściliśmy na zdjęciu głównym!

Jeżeli podoba Ci się nasza praca, możesz wesprzeć nasz portal kupując klocki LEGO

z naszych linków afiliacyjnych. Nie ponosisz z tego tytułu dodatkowych opłat.

ALLEGRO

CENEO

10284 Camp Nou

  • Seria: LEGO Creator Expert
  • Liczba elementów: 5509
  • Liczba figurek: 0
  • Premiera: 1 września 2021?
  • Cena w dniu premiery: 329,99 euro