Ghostbusters ECTO-1 na horyzoncie. To kolejna wariacja na temat kultowego auta, którym poruszali się pogromcy duchów.

Ghostbusters był kinowym hitem lat 80-tych. Film z pewnością cieszy się też dużą sympatią wśród projektantów LEGO. Lada moment będzie dostępny na lego.com, sprzedaż startuje już 15 listopada!

W 2014 roku w ramach LEGO Ideas pojawił się zestaw Pogromcy duchów Ecto-1 (21108), dwa lata później podobnych rozmiarów Ecto-1 & 2 (75828), tym razem w ramach mini serii LEGO Ghostbusters. Teraz w ramach polityki poszerzania swojej ofert dla dorosłych fanów – LEGO stworzyło coś dużo większego.

LEGO GROUP

To jeden z niewielu zestawów, który zaliczył obecność w aż trzech seriach, bowiem najnowszy ECTO jest przypisany do Creator Expert, która naszpikowana jest propozycjami dla dorosłych. Zestaw dostał numer 10274 oraz liczy 2352 klocków! Szykuje się zatem pokaźny model, który oprócz wielu godzin składania będzie też cieszył oko fanów filmu Ghostbusters.

Do zestawu nie ma dołączonych minfigurek, a szkoda, bo główni bohaterowie byli dość wyraziści i dobrze znani.

Początkowo zestaw miał wyjść wcześniej, ale ze względu na przesunięcie premiery najnowszego filmu “Ghostbusters Legacy” na przyszły rok – fani filmu musieli poczekać nieco dłużej.

Cena za ECTO-1 Pogromcy duchów to 899,99 zł. Więcej informacji o tej najnowszej propozycji dla dorosłych fanów znajdziesz TUTAJ.