LEGO MASTERS w TVN! Rusza wyjątkowe telewizyjne show, które podbiło serca fanów na całym Świecie!

Już 14 listopada na antenie TVN zadebiutuje program rozrywkowy, w którym uczestnicy będą tworzyli niesamowite budowle z klocków LEGO. Nagroda główna to 100 tys. zł!

W programie udział weźmie 6 par, zadaniem uczestników będzie tworzenie kreatywnych i zaawansowanych technicznie budowli z klocków LEGO. Efekt finalny starcia oceni dwójka jurorów – Ola Mirecka, która pracuje jako projektantka w firmie LEGO oraz Paweł Duda, znany z Youtuba jako Brodaty Geek.

Pod koniec każdego odcinka z programem pożegna się jedna para, a w wielkim finale powalczą 3 najlepsze zespoły. Nagroda główna to 100 tys. zł oraz tytuł Mistrza LEGO.

Program poprowadzi znany i lubiany Marcin Prokop.

TVN

Program jest formatem zagranicznym i był emitowany już w USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, czy Holandii. Emisja w Polsce na antenie TVN od 14 listopada o godz. 20.

Jak podkreśla szefowa marketingu LEGO Polska – Beata Kucejko, program jest częścią szerszej strategii firmy, w ramach której otwiera się ona na nową grupę docelową – dorosłych. Szerzej o tym zjawisku piszemy TUTAJ