Łódź Mieszkalna zdobyła 10 000 głosów w LEGO Ideas!

Jednym z najnowszych projektów, który przekroczył właśnie próg 10 000 głosów w Programie LEGO Ideas został CANAL HOUSEBOAT autorstwa JonasKramm.

Model ten przedstawia łódź mieszkalną, zainspirowaną rzeczywistymi pojazdami przemierzającymi kanały Amsterdamu. Składa się on z ok. 1200 elementów, a jej oryginalne wymiary wynoszą: 40cm długości i 14cm wysokości.

Całość wypełniona jest po brzegi detalami. A sama łódka zaprojektowana została tak, by jej poszczególne sekcje można było z łatwością odczepiać, co daje nam tym samym dostęp do jej wnętrza.

Na pokładzie znajdziemy między innymi odwzorowany przedział z silnikiem łodzi, przedział mieszkalny z łóżkiem, kanapą, oraz małą łazienką. Do tego dochodzi mały mostek, taras na dachu łodzi, a także działający mechanizm opuszczania kotwicy.

Klimatu dodają też dobrane akcesoria (np. holenderska flaga na rufie, odbijacze na burtach oraz 2 minifigurki, rower i mewa.

Jak myślicie? Projekt ten ma duże szanse na sukces? Nam bardzo się podoba i chętnie zobaczyli byśmy go na sklepowych półkach.

Standardowy disclaimer:
Pamiętajcie, że każdy projekt, który zdobędzie 10 000 głosów, trafia do wstępnej selekcji prac, podczas której, zespół LEGO Ideas analizuje wszystkie zgłoszenia i wybiera te, które zostaną wydane jako pełnoprawne zestawy w serii Ideas (choć oczywiście po przeróbkach ze strony projektantów LEGO).