Zapowiedzi LEGO Dungeons & Dragons na 2024r.

Jak pewnie wiecie, zwycięzcą konkursu na zestaw związany z grą Dungeons & Dragons został  Dragons’s Keep: Journey’s End autorstwa BoltBuilds.

Kwiecień 2024:

Mamy już oficjalne zdjęcia!

  • 21348 Dungeons & Dragons: Opowieść czerwonego smoka – zestaw konkursowy, przedstawiony powyżej. Cena kat. 1699.99 zł, 3745 elementów. Lokalizacja i build zabudowań, pozostaną prawie bez zmian (zmieni się jedynie ich kolorystyka). Smok będzie w kolorze czerwonym, z materiałowymi skrzydłami oraz uproszczoną (w porównaniu do pierwotnego projektu) głową. W zestawie pojawią się także Sowodźwiedź, Złudna Bestia oraz Obserwator i tarcza z jego wizerunkiem. Do tego pojawi się jeszcze 6 minifigurek i trzy szkielety.
  • Mimik znany wam z zapowiedzi powyżej, będzie dodawany tylko do zakupu zestawu 21348 Red Dragon Tale od pierwszego kwietnia!

Dodatkowo w centrum nagród do odebrania za 2700pkt będziecie mieli ekskluzywną książeczkę w tematyce D&D. Co ważne będzie dostępna do odebrania także jej elektroniczna wersja.

Pamiętajcie, że do czasu oficjalnej zapowiedzi tych nowości, traktować je jedynie jako plotki. Mogą jeszcze one ulegać zmianie!