Sprawdź gdzie kupisz najtaniej, czyli nowa porównywarka cen klocków na polskim rynku.

Miło nam poinformować, że w ramach https://app.faniklockow.pl uruchomiliśmy teraz porównywarkę cenową. System monitoruje zdecydowaną większość najpopularniejszych sklepów i marketplaców w Polsce, które zajmują się handlem klockami LEGO. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, gdzie wybrany zestaw jest aktualnie w najniższej cenie.

Oprócz tego możecie też ustawić swój alert cenowy. Działa to bardzo prosto, wystarczy wpisać cenę, którą chcecie zapłacić za zestaw i w momencie jej realizacji dostaniecie powiadomienie na maila. Alert ustawiacie klikając Dzwoneczek > Wybierz warunek > Moja cena.

Jeżeli nie macie na celowniku konkretnego zestawu, a po prostu interesują Was aktualnie najlepsze okazje, zapraszamy do Strefy Okazji, w której kilka razy dziennie aktualizowana jest oferta najpopularniejszych sklepów z klockami LEGO.

Co ważne, w odróżnieniu od innych funkcji aplikacji porównywarka działa także dla niezalogowanych użytkowników. Jeżeli z jakichś powodów nie chce mieć u nas konta nic nie szkodzi, z porównywarki cenowej możesz korzystać bez przeszkód.

Mamy nadzieję, że nowe funkcje uczynią aplikację jeszcze bardziej użyteczną, a jeżeli macie jakieś pytania, sugestie lub chcecie aby Wasz sklep znalazł się w porównywarce cenowej, piszcie na kontakt@faniklockow.pl