Nadchodzące premiery Marvela na 2023r.

Tutaj znajdziecie listę nadchodzących zestawów serii Marvel, wraz z ich datami premier, cenami i szczegółami. Wiecie już w co będziecie celować?
Lista ta będzie na bieżąco uzupełniana.

Listopad:

  • 76269 Avengers Tower – Będzie to zestaw D2C. Ma składać się on z 5201 elementów i kosztować ok. 520 Euro. ! W zestawie ma znaleźć się aż 31 figurek. Na ten moment mamy potwierdzone te wypisane poniżej. Figurki nowe: Hulk Big Fig, dwie nowe wersje Iron Mana, Vision, Helen Cho, Wasp, Falcon, Ultron, Hawkeye oraz nowy micro fig Ant-Mana. Budynek ma bazować na wersji z Czasu Ultrona, natomiast sama konstrukcja będzie też wypchana odniesieniami do innych produkcji. Z figurek, które już widzieliśmy w innych zestawach będą: 4x Chitauri, Thor, Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa, Pepper Pots, Nick Furry, Wong, Tony Stark, Scarlet Witch oraz War Machine.
    Według wstępnych plotek, sama budowla wieży ma być oparta na wersji z filmu Czas Ultrona, choć ma byś też sporo odniesień do innych filmów.
źródło: exabrickslegogo

Powyższe linki do produktów i strony LEGO.pl to tzw. linki afiliacyjne. Dzięki nim uzyskujemy małą prowizję za wasze zakupy, którą przeznaczamy na rozwój naszej strony.