Wystartowała II edycja Ligi Inwestorów! Na uczestników czekają nowe zasady i jeszcze lepsze nagrody!

Podobnie jak rok temu, także teraz mamy super zabawę z nagrodami dla wszystkich pasjonatów klocków LEGO, hobbystów, inwestorów. W aplikacji Fani Klocków organizujemy rozgrywkę, która potrwa od 1.09.2023 do 30.06.2024 roku. Aby wziąć udział w rozgrywce wystarczy posiadać darmowe konto w app.faniklockow.pl i dołączyć klikając button Liga Inwestorów na stronie głównej. Po zaakceptowaniu regulaminu zostaniemy przeniesieni do wirtualnego portfela, w którym na zakupy mamy 10 000 zł. Środki można przeznaczyć na dowolne zestawy, które znajdziecie w aplikacji.

W odróżnieniu od I edycji są jednak pewne zmiany w regulaminie, zatem przeczytajcie go uważnie. Najważniejsza to możliwość zakupu maksymalnie 3 zestawów o tym samym numerze katalogowym. Aby dodać zestaw do swojego portfela wystarczy kliknąć niebieski przycisk “Kup do ligi Inwestorów”. Zakup zestawu liczony jest na podstawie “ceny rynkowej” liczonej wg algorytmu aplikacji.

Dla najlepszych mamy bardzo atrakcyjne nagrody. Oczywiście zdecydowanie najlepsza czeka na zwycięzcę naszej zabawy – Rivendell (10316)! Zobacz wszystkie nagrody TUTAJ

Swoje wirtualne zakupy możecie robić do końca października 2023 roku, po tym czasie niewykorzystane środki zostaną na portfelu i powiększą jego końcowe saldo. Wszystkim uczestnikom zabawy życzymy powodzenia i niech wygra najlepszy!