Impreza dla fanów klocków w Będzinie – KLOCKON!

Dzisiaj mamy dla Was nieco inny materiał. A konkretnie zaproszenie na niezapomnianą klockową przygodę!

Już w dniach 30 września i 1 października w hali Będzin Arena w Będzinie odbędzie się KLOCKON – największa w Polsce impreza dla fanów klocków! Jest to event od fanów LEGO dla fanów LEGO! Więc możecie spodziewać się całej mocy atrakcji.

Na miejscu czekać na Was będzie fascynująca wystawa retro zestawów LEGO organizowaną przez Vintage Lego Sets. Przeniesie Was w czasie, prezentując klasyczne zestawy, które zachwycały nas w przeszłości. To idealna okazja, aby podziwiać oryginalne modele i wyczekiwać sentymentalnych wspomnień.

W trakcie KLOCKONU nie zabraknie także autorskich konstrukcji, które zapierają dech w piersiach. Będziecie mieli szansę zobaczyć niesamowite dzieła sztuki klockowej stworzone przez utalentowanych twórców. Każda konstrukcja jest unikalna i zachwyca swoją precyzją i pomysłowością.

Ale to nie wszystko! Dla jeszcze większej frajdy przygotowaliśmy ruchomą makietę placu budowy, na której będziecie mogli sami spróbować swoich sił. Wyobraźcie sobie, że jesteście prawdziwymi budowniczymi, tworzącymi unikalne konstrukcje z klocków LEGO.

Na miejscu mają pojawić się także sklepiki kolekcjonerskie LEGO, wśród których znajdziemy między innymi Kopalnię Klocków oraz Krecik Sklep z Marzeniami!

Nie zabraknie także wystawy z figurkami LEGO. Będziecie tu mogli przyjrzeć się z bliska jednym z najrzadszych i najbardziej pożądanych klocków w historii.. A mowa oczywiście o stoisku Bricks & Figs!

KLOCKON to wydarzenie skierowane do małych i dużych pasjonatów klocków. Podczas imprezy będziecie mieli niepowtarzalną okazję spotkać najpopularniejszych klockowych influencerów oraz uczestników telewizyjnego show LEGO Masters:

Będziecie mogli porozmawiać z nimi, zdobyć autografy, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dla posiadaczy złotych biletów przygotowaliśmy strefę VIP, w której można spotkać ulubionych influencerów przez cały dzień!

KLOCKON to nie tylko atrakcje dla fanów klocków, ale również doskonała okazja do spotkania innych osób o podobnych zainteresowaniach. Możecie wymieniać się doświadczeniami, inspiracjami i pomysłami. Ta impreza to świetne miejsce, aby nawiązać nowe przyjaźnie i być częścią dynamicznej społeczności klockowej

Bilety na KLOCKON znajdziecie pod tym linkiem ➡ https://tiny.pl/c7xn2

Przygotujcie się na niekończącą się dawkę kreatywności, inspiracji i rozrywki!