Wieża Eiffla – najlepszy set do zakupu podczas Black Friday?

Jak wszyscy dobrze już wiedzą od 25 Listopada (dzisiaj o północy) powinna ruszyć sprzedaż najnowszego zestawu z serii Icons – 10307 Wieża Eiffla.

Zestaw ten jest dość spory, bo zawiera aż 10 001 elementów. Jego cena katalogowa została ustalona na 2949.99zł. Dlaczego jednak znowu o nim piszemy? A no dlatego, że będzie to prawdopodobnie najlepsza okazja do jego zakupu w najbliższym czasie.

Razem z premierą wieży, na stronie LEGO rusza Black Friday. A wraz z nim akcje promocyjne i rabatowe.

Jeśli chcecie mieć ten zestaw w kolekcji, to ten weekend będzie idealnym momentem na jego zakup. Zwłaszcza jeśli chcecie sprzedać otrzymane zestawy GwP.

Zaczynamy oczywiście od gratisu dedykowanego przy zakupie wieży. A mianowicie zestawie 40579 Eiffel’s Apartment. Przedstawia on mieszkanie projektanta tego cudu architektury wraz z jego figurką (nie ekskluzywną). Sam gratis ma już szacowana wartość na poziomie 250zł.

Kolejnymi zestawami GWP które dostaniemy przy zakupie wieży, będą odpowiednio 40563 Hołd dla LEGO House (wart ok. 100zł) oraz 40564 Zimowe elfy (warte ok. 90zł). Z czego Hołd jest dostępny tylko do 27 Listopada!!!

Jeśli zakupu dokonamy stacjonarnie, to wpadnie nam jeszcze polybag 30580 Święty Mikołaj (wart ok. 10zł).

Jeśli natomiast chcecie zaryzykować dostępność mieszkania Eiffla, to w Cybermonday (28 listopada), do zakupu online zostanie dodany gadżet 5007488 Ściągany sznurkiem worek na klocki (o szacowanej wartości 200zł). Choć nie dorwiecie już wtedy Hołdu dla LEGO House!

Nie należy również zapomnieć o innym wartościowym przedmiocie. A mianowicie nagrodzie za pkt. VIP.
Za 2400pkt możecie odebrać drugi już z serii zestawik 5007427 Przejażdżka statkiem pirackim. Jego wartość szacowana jest na aż 200zł! Na ten zestawik warto zapolować już dziś po północy, gdyż raczej dość szybko zniknie ze sklepu.

Biorąc pod uwagę najkorzystniejsze ułożenie gratisów, zyskamy aż 640zł zniżki na zakup tej wieży. A będzie to cena trudno do pobicia w najbliższy czasie.

Powyższe linki do produktów i strony LEGO.pl to tzw. linki afiliacyjne. Dzięki nim uzyskujemy małą prowizję za wasze zakupy, którą przeznaczamy na rozwój naszej strony.