Weekend VIP – Co warto kupić?

Jak już wiecie już Dzisiaj o północy rusza Weekend VIP na stronie LEGO (19-20 Listopada). W tym roku LEGO zatroszczyło się o nas i mamy prawdziwą kumulację nagród, rabatów i promocji.

W związku z tym przygotowaliśmy dla was krótki artykuł a ofertami ze strony LEGO, które wyjątkowo warto kupić podczas tego weekendu. Nie zapominając oczywiście o rabatach, gratisach GwP czy nagrodach za pkt VIP!

Na początek w skrócie przypomnijmy sobie jakie promocje na nas czekają:

  • 2x pkt VIP za zakupy (każdego produktu)
  • 5x pkt VIP (Tylko Stacjonarnie!!) za zakup zestawów z LISTY.
  • 40563 Hołd dla LEGO House za wydanie min. 1150zł (dowolne serie). Wartość ok. 250zł.
  • 40564 Zimowe elfy za wydanie min. 780zł (dowolne serie). Wartość ok 140zł.
  • Zestaw do pieczenia LEGO za wydanie min. 300zł (serie City, Classic, Creator 3in1, DOTS, DUPLO, Friends lub NINJAGO.) Wartość ok. 60zł (Wyprzedane)

Nagrody do odebrania za pkt VIP (pamiętajcie, że przysługuje jeden kod promocyjny na 1 zamówienie – co oznacza, że nie odbierzecie nagrody VIP, jeśli zdecydujecie się na rabat na konkretny zestaw za pkt VIP):

  • 2400pkt VIPPrzejażdżka na Smoku – zestaw ten według naszych przewidywań z racji swojej rzadkości zniknie dość szybko. Radzimy odbiór nagród zacząć właśnie od niego. Wartość ok 200zł
  • 3500pkt VIP –  jeden z 300 (numerowanych) wydruków z czarną panterą. (raczej strzał w stopę, jako że set cieszy się mianem najgorszego w tym roku. Ale może ktoś się skusi)
  • 950pkt VIP– brelok do kluczy z logo LEGO z 1958r.

Mamy także rabaty za 100pkt VIP na 7 zestawów LEGO:

Na tym kończymy kawałek o promocjach i przechodzimy do najważniejszego. Czyli co opłaca się kupić na stronie LEGO. Zestawy te były dostępne na moment pisania artykułu.

Tajemnicą nie jest, iż najbardziej opłaca kupować się zestawy ekskluzywne, lub dostępne wyłącznie w sklepach LEGO.

Na początek zestawy ekskluzywne ale wycofywane w tym roku! (Dostępne obecnie tylko lub najtaniej w sklepach LEGO):

Do tego dochodzą zestawy z serii Monkie Kid oraz Brickheadz.

Kolejnymi zestawami, również będą sety Ekskluzywne/Ograniczonej dystrybucji, lecz nie wypadają one jeszcze w tym roku z rynku:

Przypominamy, że w tej kumulacji, tak naprawdę opłaca się kupić niemal każdy produkt ze strony LEGO, jednak opcje które wymieniliśmy powyżej, będą dla was najbardziej opłacalne!

Nie zapomnijcie także o Black Friday, czyli kolejnej rundzie gratisów i promocji w przyszłym tygodniu.

Powyższe linki do produktów i strony LEGO.pl to tzw. linki afiliacyjne. Dzięki nim uzyskujemy małą prowizję za wasze zakupy, którą przeznaczamy na rozwój naszej strony.