Nowe miejsce do sprzedaży kolekcji klocków LEGO. Marketplace wystartował!

Narzędzie dla inwestorów i kolekcjonerów klocków LEGO https://app.faniklockow.pl ciągle się rozwija i co jakiś czas dodajemy nowe funkcje, które mają jeszcze bardziej ułatwić nam zarządzanie swoimi zbiorami. Teraz na radarze mamy ciekawe funkcje dla kolekcjonerów minifigurek, ale póki co odpaliliśmy Marketplace.

Zatem teraz oprócz wirtualnego magazynowania zestawów macie możliwość łatwego ich wystawienia na sprzedaż. Marketplace z każdym dniem rośnie, dochodzą nowe oferty zestawów na sprzedaż, z tego co wiem pojawiają się pierwsze transakcje. Nie chcemy konkurować z Allegro, czy Olx, ale raczej być uzupełnieniem dla tych platform.

Zachęcam gorąco do założenia darmowego konta (o ile go jeszcze nie macie) i postawienia swojego sklepu, zajmuję to 30 sekund, potem łatwo i szybko dodajemy kolejne zestawy na sprzedaż. Póki co Marketplace służy tylko do kojarzenia obu strony, zatem aplikacja umożliwia kontakt między sobą, nie pośredniczymy w transakcji. Oczywiście nie pobieramy też żadnych prowizji ani opłat za wystawianie ofert, zatem spróbowanie nic Was nie kosztuje.

Dodatkowo link do swojego sklepu można kopiować i udostępnia na różnych grupach sprzedażowych, zatem zainteresowane osoby mają łatwy i pełny przegląd do listy zestawów, które obecnie chcemy sprzedać.