Zatwierdzono 4 kolejne zestawy LEGO Ideas!

Kolejne 4 zestawy z programu LEGO Ideas zostały zatwierdzone do produkcji. Po raz pierwszy (chyba) mamy także wśród nich projekt wykonany przez Polaka. Zerknijmy zatem co nowego pojawi się na rynku w 2023r.

LEGO Insects

Nieco robaczywy projekt insektów z różnych stron świata. Został on stworzony przez José María (hachiroku24). Mimo dość ładnego wykonania, nie wróżymy mu zbyt dużej popularności na naszym rynku.

źródło: LEGO IDEAS

THE ORIENT EXPRESS

Zaprojektowany przez Thomasa LajonaLEt.sGO) projekt kultowego luksusowego składu kojarzonego z turcją. Jest to pierwszy w serii Ideas projekt pociągu. Nie wiemy niestety czy będzie pasować on na tory LEGO, jednak patrząc na ilość fanów kolejnictwa LEGO, może być to najpopularniejszy zestaw z tej fali.


źródło: LEGO IDEAS

TALES OF THE SPACE AGE

Pierwszy polski projekt, który dostał się do fazy produkcji w programie Ideas. Jest to seria 3 ozdób w tematyce Sci-fi zaprojektowana przez Jana Woźnicę (john_carter). Trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę ciekawie i estetycznie. Co do ich popularności, to przewidujemy, że z racji swojego rozmiaru, (a przez to i ceny) będą dość popularne na naszym rynku.


źródło: LEGO IDEAS

POLAROID ONESTEP SX-70

Ostatnim, zatwierdzonym projektem został Polaroid OneStep SX-70 zaprojektowany przez Marca (Minibrick Productions). Przedstawia on kultowy aparat z funkcją wywoływania zdjęć. Mimo dokładnego odwzorowania i estetyki, jest to według nas najsłabszy zestaw w tej fali.


źródło: LEGO IDEAS

Wszystkie pozostałe projekty z 1 Przeglądu 2022 Ideas.

Z 39 projektów przeszły tylko 4. Pozostałe projekty znajdziecie tutaj: Ideas

A wy co sądzicie o wyborze tych zestawów?