Marvel wjeżdża na poważnie – Pierwsze zdjęcia najnowszego zestawu D2C

W sieci właśnie pojawiły się oficjalne zdjęcia zapowiadanego od jakiegoś czasu zestawu D2C z serii Marvel: 76210 Hulkbuster Mk. I

Jest to model kultowej ciężkiej zbroi zaprojektowanej przez Tony’ego Starka oraz Bruce’a Bannera by kontrolować zachowanie tego drugiego podczas jego ataków wściekłości jako Hulka.

Set ten składa się z 4049 elementów I zawiera ekskluzywną figurkę Tony’ego Starka z nadrukiem częściowo nałożonej zbroi. Oprócz modelu i figurki dostaniemy także mini stand na zbroję wraz z tabliczką ala UCS (niestety z naklejką).

Model wygląda na dość dopracowany i solidny. Choć co do drugiej kwestii upewnimy się dopiero po pierwszych recenzjach. Wielu osobom nie podoba się za to budowa ,,głowy,, stroju złożona głównie z kopuły.
Choć naszym zdaniem prezentuje się całkiem nieźle. Na nasze szczęście w tym secie nie powinno pojawić się zbyt dużo naklejek.
Jego premiera została zaplanowana na 4 Listopada (dla członków programu VIP) / 9 listopada dla reszty klientów. Natomiast sam zestaw kosztować będzie 2599 zł.

Po złożeniu gotowy model będzie miał wymiary 52cm x 32cm. Znajdziemy tutaj także 3 Lightbricki użyte do podświetlenia klatki piersiowej i obu dłoni zbroi. Samą zbroję można też otworzyć i włożyć do niej minifigurkę.
Oficjalne zdjęcia powinny pojawić się w przyszłym tygodniu.

Podzielcie się w komentarzach waszymi opiniami o tym modelu.