Kolejny ładny zestaw za darmo i podwójne punkty VIP. Co warto kupić pod gratis?

Dopiero co skończyły się promocje na Amazonie i wielka kumulacja gratisów na lego.com a tu znów mamy kolejną “okazję” do uszczuplenia naszych portfeli. Oczywiście tym razem można odpuścić, ale z drugiej strony najnowszy gratis Mistyczna czarownica (40562) to bardzo udany set, który jednak warto mieć w swojej kolekcji. Jak na serię Creator 3w1 przystało, zestaw dodatkowo można przebudować na kota albo smoka. Set dostępny jest przy zakupach za ponad 460 zł. Oferta obowiązuje w dniach 14.10–31.10, lub do wyczerpania zapasów.

Czarownica prawdopodobnie nie dotrwa do końca października, więc zakupy warto zrobić jak najszybciej, a najlepiej do końca weekendu, bo właśnie do niedzieli, do północy obowiązują x2 punkty VIP. Oznacza to, że oprócz upominku na Halloween, który dziś wyceniany jest na ok. 150 zł, dostaniemy też w punktach 10% zniżki na kolejne zakupy. Obecnie kilka fajnych zestawów jest też na kilkudziesięcioprocentowych przecenach, zatem co warto kupić “pod gratis”?

Przykładowe zamówienie popularnych zestawów z gratisem

Oficjalnie można zamówić jeden gratis na jedno konto, ale w praktyce wygląda to zazwyczaj inaczej 🙂

Polecamy też zajrzeć na app.faniklockow.pl, gdzie w dziale przewidywane wycofania macie pełną listę zestawów, które niedługo znikną z produkcji.

Warto też zajrzeć do zakładki Ostatnie sztuki na stronie LEGO tam znajdziecie zestawy, które na 100% wypadają w tym roku.

Powyższe linki do produktów i strony LEGO.pl to tzw. linki afiliacyjne. Dzięki nim uzyskujemy małą prowizję za wasze zakupy, którą przeznaczamy na rozwój naszej strony.