Spore promocje na stronie LEGO. Czas na nocne zakupy.

Dzisiaj w nocy na stronie LEGO ruszyła kolejna zapowiedziana wcześniej promocja – a mianowicie podwójne punkty VIP za dokonane zakupy.

Łączą się one idealnie z dostępnym nadal zestawem GwP 40566 Rozbitek Ray za wydane min. 550zł (z dowolnej serii) oraz zestawu GwP 40484 Podwórko Świętego Mikołaja za wydane min. 780zł (z dowolnej serii).
Niestety gratis 40513 Straszydła – zestaw dodatkowy VIP przestał być dostępny (najprawdopodobniej się wyprzedał).

Jednak najważniejsze są nowe oferty, jakie LEGO rzuciło w sekcji wyprzedaży. Mimo, że sporo z nich ma ceny wyższe niż rynkowe, to gratisy i podwójne punkty przebijają wartość tych różnic. Znajdziecie tam wiele interesujących zestawów, z których najciekawsze zaprezentujemy wam poniżej, wraz z ich cenami. Pozostałe oferty z wyprzedaży znajdziecie TUTAJ.

Poza wyżej wymienionymi zestawami z kategorii wyprzedaże, polecamy zajrzeć także do zestawów wypadających w tym roku ze sprzedaży. Znaczną część z nich wymieniliśmy tutaj:
https://faniklockow.pl/2022/10/07/wycofania-zestawow-aktualizacje/
Pochwalcie się w komentarzach waszymi zakupami!

Powyższe linki do produktów i strony LEGO.pl to tzw. linki afiliacyjne. Dzięki nim uzyskujemy małą prowizję za wasze zakupy, którą przeznaczamy na rozwój naszej strony.