Aktualizacja gratisów i promocji w sklepach LEGO

Niezapowiedziana gratis właśnie pojawił się na stronie LEGO. Od 8 do 13 października (lub wyczerpania zapasów) za zakupy dowolnych serii za min. 780 zł dostaniemy w prezencie LEGO 40484 Podwórko Świętego Mikołaja. Jest to zestaw, który mogliśmy już zgarnąć w zeszłym roku. Jego wartość wynosi ok 80zł.

Pojawiły się też informacje o dniach podwójnych pkt VIP – które będą miały miejsce w dniach 10-16 października. (A więc mogą skumulować się z GwP Rozbitka i Polybagu VIP o ile oczywiście nie wyprzedzą się wcześniej).

Jak już dobrze wiecie, od 1 do 13 października (lub do wyczerpania zapasów) za wydanie min. 550zł (na zakup z dowolnej serii) dostaniemy w gratisie zestaw LEGO 40566 Rozbitek Ray. Jest to mały zestaw który wygrał głosowanie na GwP w programie Ideas w 2021r. Składa się z 239 elementów i zawiera jedną minifigurkę.

Od 1 do 31 Października (lub do wyczerpania zapasów) za wydanie min. 230zł (z dowolnej serii – choć musimy tutaj posiadać status VIP!) dostaniemy nowy Polybag VIP– LEGO 40513 Straszydła – zestaw dodatkowy VIP.  Składa się on z 83 elementów i zawiera 5 minifigurek szkieletów. (NIEAKTUALNE)

Także w terminie 1-13 października (lub do wyczerpania zapasów) obowiązuje kolejny GwP. Tym razem trzeba jednak wydać min. 185 zł (z serii Ninjago!) Będzie to polybag LEGO 30593 Ninjago – Mech w stroju Lloyda. Składa się on z 59 elementów i zawiera minifigurkę Lloyda.

Zatem co warto kupić pod gratisy? Od kwoty 780 zł przysługują Waż aż 3! Oto kilka przykładowych zestawów:

Pamiętajcie, iż powyższy tekst nie jest poradą inwestycyjną a jedynie sugestiami co do zakupów. Wszelkie decyzje zakupowe podejmujecie na własną odpowiedzialność!

Powyższe linki do produktów i strony LEGO.pl to tzw. linki afiliacyjne. Dzięki nim uzyskujemy małą prowizję za wasze zakupy, którą przeznaczamy na rozwój naszej strony 🙂

Dodatkowo w dniach 14-31 października otrzymamy kolejny zestaw GwP: 40562 Mistyczna wiedźma z serii Creator 3 in 1. Według wstępnych informacji, będzie on dodawany do zakupów z dowolnej serii, za kwotę min. 100$ (ok. 500zł). Sam zestaw nie jest mega piękny, choć jego wartość jest już szacowana na 140zł.

Co ważne, w październiku zyskamy 2/3 ważne okienka zakupowe.

  • Jeśli gratis z rozbitkiem utrzyma się do 10 października, to tego dnia za zakupy o wartości min. 550zł zyskamy rozbitka, polybag VIP oraz podwójne punkty VIP.
  • W sklepach stacjonarnych LEGO czasami gratisy zalegają jeszcze przez parę dni po promocji (zależy od nakładu). Gdyby tak się stało w tym przypadku z rozbitkiem, to największą kulminację zestawów mielibyśmy w dniu 14 października. Mieli byśmy wtedy szansę dorwać rozbitka, polybag VIP, podwójne pkt VIP oraz ukazaną wyżej wiedźmę.
  • W przeciwnym wypadku w dniach 14-16 października nadal łapiemy się na gratis wiedźmy, polybag VIP oraz podwójne pkt VIP.