Dostępne obecnie gratisy do zakupów na stronie LEGO – co warto kupić?

Już od rana na oficjalnej stronie LEGO oraz w sklepach LEGO dostępne są nowe zestawy GwP. Co prawda progi są wysokie, jednak przy odpowiednim doborze zestawów, mogą zapewnić one dość dobre zniżki. Poniże j krótkie przedstawienie gratisów, a następnie mała lista polecanych zakupów by je zgarnąć.

Między 1-13 października (lub do wyczerpania zapasów) za wydanie min. 550zł (na zakup z dowolnej serii) dostaniemy w gratisie zestaw LEGO 40566 Rozbitek Ray. Jest to mały zestaw który wygrał głosowanie na GwP w programie Ideas w 2021r. Składa się z 239 elementów i zawiera jedną minifigurkę. Jego wartość jest szacowana wstępnie na 180zł.

fot. LEGO

W terminie 1-31 Października (lub do wyczerpania zapasów) za wydanie min. 230zł (z dowolnej serii – choć musimy tutaj posiadać status VIP!) dostaniemy nowy Polybag VIP– LEGO 40513 Straszydła – zestaw dodatkowy VIP.  Składa się on z 83 elementów i zawiera 3 minifigurki szkieletów.

Także w terminie 1-13 października (lub do wyczerpania zapasów) obowiązuje kolejny GwP. Tym razem trzeba jednak wydać min. 185 zł (z serii Ninjago!) Będzie to polybag LEGO 30593 Ninjago – Mech w stroju Lloyda. Składa się on z 59 elementów i zawiera minifigurkę Lloyda.

fot. LEGO

Promocje się łączą, co oznacza, że przy odpowiednim wypełnieniu koszyka zgarniemy wszystkie 3 za 1 podejściem. Co ciekawe, według nowej plotki w dniach 10-16 października w sklepach LEGO ma wystartować akcja z podwójnymi punktami VIP. Jeśli nie boicie się wyprzedania powyższych gratisów, to bardzo dobrym terminem na zakupy będzie 10-12 października!

Co warto do nich brać? Zapewne jest to pytanie, jakie wielu z Was sobie zadaje. Poniżej przestawimy kilka najciekawszych propozycji, natomiast z pozostałych zestawów polecamy zajrzeć na naszą listę tegorocznych wycofań ze strony LEGO:
https://faniklockow.pl/2022/10/01/wycofania-zestawow-aktualizacje/

Nie stracicie także raczej na zakupach pozycji z serii ,,Inne”, a więc pocztówek, małych creatorów czy zestawów okazjonalnych.
Z ciekawszych propozycji możemy na pewno wyróżnić te poniżej. Większość z nich (poza najnowszymi premierami) wypada w tym roku z produkcji:

Pamiętajcie, iż powyższy tekst nie jest poradą inwestycyjną a jedynie sugestiami co do zakupów. Wszelkie decyzje zakupowe podejmujecie na własną odpowiedzialność!

Powyższe linki do produktów i strony LEGO.pl to tzw. linki afiliacyjne. Dzięki nim uzyskujemy małą prowizję za wasze zakupy, którą przeznaczamy na rozwój naszej strony 🙂