Najnowszy UCS z serii Star Wars ujawiony

Już niedługo, bo w październiku na rynku pojawi się najnowszy zestaw UCS z serii Star Wars – 75331 Brzeszczot UCS. Będzie on dostępny dla członków programu VIP od 3 października. Natomiast dla zwykłych kupujących, stanie się on dostępny od 7 października.

Zestaw 75331 Brzeszczot UCS składa się z 6187 elementów, natomiast jego cena katalogowa wynosi 2849.99zł. Jego kartę na stronie LEGO znajdziecie TUTAJ.


Jest to zestaw, który po dłuższym czasie pojawi się zapewne w regularnej dystrybucji, zatem jeśli nie macie ciśnienia na zakup od razu po premierze, to polecamy się wstrzymać i nieco poczekać.

Sam zestaw został zaprojektowany w skali figurek z dość dobrym odwzorowaniem wnętrza. Otwierany kokpit, czy podnoszona część tylna statku pozwolą nam przyjrzeć się jego detalom. Od schowka na broń po kapsułę ratunkową.

Zbudowany pojazd będzie miał wymiary:. 72x40x24 cm

Warto też przyjrzeć się figurkom, które pojawią się w tym zestawie. Mamy tutaj oczywiście Din Djarina w zbroi z durastali. Co ciekawe ma on nowy styl nadruku na hełmie (bardziej dopracowany), oraz nadruk na rękach. Choć jego nóżki są takie same jak w jego pierwszej odsłonie z zestawu 75254.

Może to oczywiście wpłynąć na ceny właśnie poprzedniej wersji figurki.Oprócz tytułowego mando, znajdziemy tu także figurkę Grogu w białej ,,kołysce,, oraz figurki Mythrolla i Kuill’a (figurki unikatowe). Towarzyszyć im będzie zbudowany z klocków Blurrg. Choć niezbyt estetycznie wykonany.


Jakie są wasze odczucia o tym zestawie? Dołączy do waszej kolekcji?