Znamy już oficjalną datę otwarcia LEGO Store’a w Łodzi!

Dzisiaj grupa LEGO udostępniła informację o dacie otwarcia kolejnego już w Polsce LEGO Store’a.
Zgodnie z tymi informacjami sklep ten otworzy się już 13 października w Łódzkiej Manufakturze.

W sklepie znajdziemy oczywiście sekcję BaM, PaB oraz sporo ciekawych zestawów.

Jest to o tyle ważna informacja dla inwestorów, gdyż sklep ten może ułatwić zdobycie pewnych zestawów.
Jak wszyscy wiedzą, niezbyt opłaca robić się tam zakupy normalnych zestawów, które można o wiele taniej dorwać w innym miejscu. Jednakże dzięki niemu możemy łatwiej zaopatrzyć się w zestawy ekskluzywne (dostępne tylko w oficjalnych sklepach LEGO lub dostępne przez dłuższy okres czasu tylko tam), zestawy sklepowe (np. małe creatory, szachy czy sklep lego).

Amazon.com: Lego Creator Tuk Tuk 40469 Exclusive Building Set : Toys & Games

Dużym plusem (zwłaszcza dla mocerów) są także sekcje Pick a Brick oraz Build a Minifigure gdzie czasami trafiają się niezłe rarytasy w dobrych cenach.

Ważnym punktem jest też możliwość uzyskania stacjonarnie faktury za dokonane zakupy. Choć w tym przypadku musicie już niestety zrezygnować z punktów VIP – o czym piszemy poniżej:

https://faniklockow.pl/2022/08/13/albo-faktura-albo-punkty-vip-wybor-nalezy-do-ciebie-rewolucyjna-zmiana-przy-zakupach-klockow-lego/

Z gorszych informacji, to niestety otwarcie nastąpi zaraz po końcu kumulacji GwP (z których prawie wszystkie trwają do 11 Października). Natomiast co do gratisów na otwarcie, to dzięki Afols.pl wiemy, że na miejscu pojawi się jak w Gdańsku płytka 2×4 z nadrukiem LEGO Store Łódź oraz prawdopodobnie zestaw 40528 LEGO Store (wart ok. 150zł). Jest szansa, że załapiemy się na nowy Polybag VIP Halloween (obowiązujący od 1 Października) przy zakupie za min. 230zł.

źródło: afols.pl – płytka z Gdańskiego LS