Nadchodzi Amazon Prime Day. Już 12 i 13 lipca klocki LEGO w rekordowo niskich cenach?

W ostatnich tygodniach fani LEGO nie mogą narzekać. Duże sieci handlowe prześcigają się w promocjach. Najpierw Amazon dał świetne ceny na wybrane zestawy, a przez kilka ostatnich dni na al.to mogliście kupić wiele setów w rekordowo niskich cenach. Ale to nie koniec! Najlepsze może być dopiero przed nami. Już 12 i 13 lipca (wtorek i środa) posiadacza konta Prime na Amazonie będą rozpieszczani tysiącami promocji.

12 i 13 lipca możemy się spodziewać wielu ciekawych promocji, w tym oczywiście w kategorii LEGO.
Będzie to dobra okazja żeby zaopatrzyć się w sety, które mogą wypaść z produkcji pod koniec tego roku, pełną listę przewidywanych wycofań możecie sprawdzić TUTAJ. Promocje będą głównie obowiązywały użytkowników posiadających konto Prime. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z promocji – lepiej wykupić konto wcześniej, najlepsze okazje będą się rozchodziły jak świeże bułeczki.

Konto Prime to koszt 49 zł rocznie, ale co ważne można też skorzystać z darmowego okresu próbnego, który trwa 30 dni. W tym czasie można korzystać ze wszystkich atrakcji, które oferuje Prime, jeżeli nie spełni oczekiwań, można anulować subskrypcję i nie zapłacić nic :). Co właściwie daje konto Prime? Jak informuje Amazon oprócz promocji na wyłączność jest także szybka i darmowa wysyłka oraz nielimitowany dostęp do wielu filmów seriali i gier.

Przypominam też o dodatkowej zniżce w kwocie 35 zł na pierwsze zakupy przez aplikację Amazon. Zatem rabat na Prime Day może być jeszcze większy.

Artykuł zawiera linki afiljacyjne, korzystając z nich nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a pomagasz nam w rozwoju faniklockow.pl oraz aplikacji app.faniklockow.pl