Zestawy z Batmanem idealne na dzień dziecka. Unikatowy Tumbler dostępny za 168 zł!

LEGO® 76239 DC Super Heroes – Batman Tumbler: starcie ze Strachem na Wróble to jeden z bardziej poszukiwanych zestawów tego roku. Rzadko dostępny w oficjalnej sprzedaży LEGO i dość drogi u dystrybutorów od kilku dni dostępny jest na Amazonie poniżej ceny katalogowej. Wciąż można go kupić za 168 zł (ograniczenie do 3 sztuk), tak więc jeżeli nie macie jeszcze prezentu na dzień dziecka lub chcecie mieć go w swojej kolekcji – to dobry moment na zakup. Tym bardziej, że za kilka miesięcy zestaw prawdopodobnie zniknie z produkcji. Batman Tumbler: starcie ze Strachem na Wróble kupisz TUTAJ za 168 zł.

Nieco tańszą propozycją jest LEGO® 76181 DC Super Heroes – Batmobil: pościg za Pingwinem. Zestaw do kupienia już za 95 zł. Wg obecnych informacji to też ostatnie miesiące produkcji tego zestawu.

Blisko swoich historycznych minimów cenowych można kupić teraz też LEGO® 76183 DC Super Heroes – Jaskinia Batmana: pojedynek z Człowiekiem-zagadką. Bardzo “bawialny” zestaw posiada prawie 600 elementów, 6 minifigurek i kosztuje 229 zł. To aż 31 % poniżej ceny katalogowej.

Wszystkie zestawy zamówione dziś powinny dotrzeć do 1 czerwca.