Fani klocków LEGO mogą już odwiedzać nowy sklep w Centrum Handlowym Posnania. To już czwarty LEGO Store w Polsce.

W nowym sklepie LEGO znajduje się m.in. Fabryka Minifigurek, gdzie każdy może stworzyć swoją własną minifigurkę, a także ściana LEGO Pick A Brick wypełniona klockami różnej wielkości i koloru. Klienci mogą podziwiać także projekt autorstwa Riccardo Zanglemi, certyfikowanego konstruktora LEGO, przedstawiający poznańskie koziołki.

Mimo, że na otwarciu było mniej gratisów, niż w przypadku “openingu” w Warszawie, to i tak, żeby wejść do środka trzeba było stać w kolejce nawet kilka godzin! Pierwsi śmiałkowie zjawili się chwile po godz. 6 rano. Odwiedzający sklep do 8 maja będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert oraz otrzymać prezent – Żaglówkę z serii LEGO Ideas za zakupy o wartości przekraczającej 400 zł. Ponadto wiele korzyści przewidziano także na członków programu LEGO VIP, którzy oprócz ekskluzywnych prezentów mogą otrzymać podwójne punkty za zakupy w sklepie LEGO w Poznaniu.

Gratis przy zakupach powyżej 400 zł dostępny do 8 maja.


Łukasz Gaszyński, dyrektor zarządzający LEGO na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckieCieszymy się, że możemy jednoczyć i angażować lokalną społeczność fanów marki LEGO w nowych placówkach sprzedażowych. Od teraz dzieci, rodzice i dorośli fani marki LEGO z Poznania i okolic będą mogli poznać nasze najnowsze rozwiązania oferowane w sklepach stacjonarnych, które pozwalają na połączenie zakupów z niezliczonymi możliwościami zabawy – co przyświeca naszej koncepcji „Retailtainmentu”. Nasz nowy sklep w Poznaniu to kolejny, ale na pewno nie ostatni krok w rozwoju firmy LEGO na polskim rynku.

To na pewno nie ostatni LEGO Store w Polsce. Do końca 2023 roku powinniśmy zobaczyć jeszcze przynajmniej trzy kolejne.