Elvis Presley „Król” ujawniony. To kolejny zestaw z wizerunkiem gwiazdy popkultury.

LEGO Art na dobre zadomowiło się w ofercie LEGO. Po kilku próbnych zestawach w 2020 roku m.in z The Beatles i Marylin Monroe, wyniki sprzedaży okazały się na tyle zadowalające, że duńska firma kontynuuje serię przedstawiającą ikony popkultury. Dwa dni temu zobaczyliśmy popiersie Batmana, z opcją ułożenia innych postaci z kultowego filmu o człowieku nietoperzu.

Teraz na światło dzienne wyszedł Elvis Presley „Król” o numerze 31204. Zestaw składa się z 3445 elementów i można z niego zbudować aż trzy różne mozaiki. Dodatkowo jest też opcja dla największych fanów muzyka. Po zakupie trzech takich samych zestawów można z nich złożyć duży pionowy obraz Elvisa.

Oprócz tego do zestawu dołączony jest kod QR, po jego zeskanowaniu otrzymuje się dostęp do dwugodzinnej ścieżki dźwiękowej z przebojami Elvisa. Set do zamówienia będzie dostępny od 1 marca w cenie 549,99 zł. Więcej zdjęć i informacji o zestawie znajdziesz TUTAJ. Niedługo set powinien trafić do szerszej dystrybucji i być do kupienia za mniej niż 400 zł.