Co najmniej 2 projekty z I Przeglądu LEGO Ideas trafią do sprzedaży! Niepewna Królewna Śnieżka

Zespół LEGO Ideas ogłosił listę projektów z I Przeglądu, które zostaną wdrożone do produkcji. W recenzji brało udział aż 57 konceptów, które od stycznia do maja otrzymały 10000 głosów ze społeczności LEGO Ideas. Włodarze duńskiej firmy zaakceptowali 2 projekty, a kolejny będzie jeszcze dodatkowo weryfikowany.

Wyniki I Przeglądu LEGO Ideas

I Przegląd liczy rekordowe 54 projekty. Dla porównania, do II Przeglądu LEGO Ideas uzbierało się ich “zaledwie” 34. Do produkcji trafią 2 projekty z I Przeglądu LEGO 2021:

The Office

Oglądałeś serial komediowy pt. “The Office”? Jeżeli tak, to z pewnością kojarzysz Michaela Scotta, a więc szefa jednego z oddziałów firmy papierniczej DunderMifflin. Jeżeli nie znasz, to pora nadrobić zaległości! Właśnie projekt serialowego biura wraz ze wszystkimi bohaterami z Michaelem Scottem, Dwightem, Jimem i Pam na czele został zaakceptowany do sprzeaży!

The Office

Źródło: LEGO Ideas.

Jazz Quartet

Drugim projektem, który został zaakceptowany i trafi do sprzedaży, to Jazz Quartet, a więc kwartet jazzowy. Cała konstrukcja prezentuje się następująco:

Jazz Quartet

Źródło: LEGO Ideas.

Snow White and Seven Dwarfs

Niepewny jest los Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków. Należy uzbroić się w cierpliwość – o jego losach będzie wiadome dopiero na początku 2022 roku.

Źródło: LEGO Ideas.

A oto najnowsze projekty, które trafią do trzeciego Przeglądu LEGO Ideas 2021 (stan na 15.10.2021):

  1. Land Ahoy
  2. Terrariums
  3. Great Coral Reef
  4. Hyrule Castle 30th Anniversary
  5. Avatar: The Last Airbender – Avatar Returns
  6. Clockwork Solar System

Jeżeli podoba Ci się nasza praca, możesz wesprzeć nasz portal kupując klocki LEGO

z naszych linków afiliacyjnych. Nie ponosisz z tego tytułu dodatkowych opłat.

ALLEGRO

CENEO