Nowy zestaw LEGO Technic – Ford Raptor F-150 – już w październiku!

Lego Technic 42126

Świetna wiadomość dla fanów LEGO Technic! W ostatni dzień czerwca amerykańska sieć handlowa Walmart ujawniła nowy zestaw – Forda Raptora F-150 o numerze katalogowym 42126. Ma on trafić do sprzedaży w październiku w cenie 139,99 euro. Możliwe jednak, że trafi na półki sklepowe nieco wcześniej.

Symbol Ameryki z klocków LEGO

Ford Raptor F-150 jest symbolem solidności i praktyczności. Pierwsza generacja modelu była produkowana już od 1948 roku, a na przestrzeni lat seria F stała się jednym z najpopularniejszych pick-upów w USA. Teraz tę furgonetkę będziesz mógł zbudować z klocków LEGO Technic.

Zestaw przeznaczony jest dla dorosłych, nie dziwi więc realistyczne odwzorowanie linii nadwozia. Zadbano nie tylko o charakterystyczny grill i odpowiednio zaokrąglone błotniki, ale też o funkcjonalność, z której od lat znane są zestawy LEGO Technic. Model posiada 4 otwierane drzwi z pełni wyposażonym wnętrzem, a także maskę, pod którą skrywa się atrapa silnika V6 z ruchomymi tłokami. Nie zabrakło też oczywiście działającego zawieszenia. Furgonetka w agresywnym pomarańczowym kolorze będzie świetnie się prezentować na półce czy gablocie. Przy tak dokładnie odwzorowanych szczegółach aż trudno uwierzyć, że model składa się z „zaledwie” 1379 elementów.

Cena zestawu LEGO Technic 42126 ma wynosić 139,99 euro, co przy dzisiejszym kursie złotówki daje ok. 630 zł. Znając jednak polskie realia, należy spodziewać się ceny bliżej 700 zł.

Jeżeli podoba Ci się nasza praca, możesz wesprzeć nasz portal kupując klocki LEGO

z naszych linków afiliacyjnych. Nie ponosisz z tego tytułu dodatkowych opłat.

ALLEGRO

CENEO

LEGO

Ford Raptor F-150 (42126)

  • Seria: LEGO Technic

  • Liczba elementów: 1379

  • Liczba figurek: 0

  • Premiera: październik 2021

  • Cena w dniu premiery: 139,99 euro