Hitowy zestaw Domek na drzewie prawdopodobnie będzie produkowany do końca 2021 roku! Oznacza to ponowny spadek ceny.

Domek na drzewie to też łakomy kąsek dla inwestorów, którzy już liczyli potencjalne zyski. Z końcem roku zestaw miał przestać być produkowany, a jego cena w ostatnich tygodniach mocno wzrosła. Ostatnie informacje są jednak trochę inne. Z uwagi na ogromne zainteresowanie, zestaw prawdopodobnie zostanie z nami do końca 2021 roku! Tak podał portal stonewars.de, który dość często trafia ze swoimi predykcjami. Oczywiście nie jest to potwierdzona informacja, ale poskutkowała już obniżką cen na portalach aukcyjnych:

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY NA ALLEGRO

SPRAWDŹ NAJNIŻSZE CENY NA CENEO

W ciągu kilku tygodni firma LEGO powinna przedstawić oficjalną listę zestawów, które schodzą z taśm produkcyjnych z końcem 2020 roku. Oczywiście jako jedni z pierwszych o tym poinformujemy!

Domek na drzewie to konstrukcja ponadczasowa, która łączy pokolenia i jest idealnym zestawem do rodzinnego budowania. Dodatkową atrakcją zestawu są dwa rodzaje liści w kolorze zielonym oraz “jesiennym”. W zależności od pory roku można je wymieniać, żeby nasza budowla zmieniała się razem z otoczeniem.

Jako ciekawostkę, warto dodać, że liście drzewa wykonane zostały z ekologicznego polietylenowego plastiku z trzciny cukrowej. Z tego samego tworzywa wykonano także elementy roślin wokół drzewa. Wpisuje się to w politykę firmy, która do 2030 r. planuje wykorzystywać materiały ekologiczne do produkcji wszystkich klocków!

SeriaLEGO® Ideas
Cena katalogowa899,99 zł
Numer zestawu21318
Rok wydania2019
Liczba elementów3036
Minifigurki4
LEGO GROUP

Jeżeli podoba Ci się ta strona możesz pomóc w jej rozwoju kupując przez nasze linki afiliacyjne: